Motto dňa

Vaša myšlienka:

"Dnešok je tým správnym dňom, kedy môžeme milovať, konať a predovšetkým žiť."

- Dalajláma

 

Magazín pre všetky ženy

Možnosti Dopravy

Možnosti dopravy

Informácie o spôsoboch dopravy a cenových hladinách doručenia.

Objednávku vieme zaslať do každého štátu podľa cenníka Slovenskej Pošty!

 

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné.

Kedže sami vieme, ako vie vysoké poštovné pri nákupe cez internet v mnohých prípadoch odradiť od kúpy, snažili sme sa Vám ísť čo najviac v ústrety. Náš portál ejHa.sk Vám prináša to najnižšie poštovné ako sa len dá, bez predraženého poštovného a balného ;)

Tovar, ktorý si objednáte z našej stránky odosielame bezpečne Slovenskou poštou na Vami uvedenú fakturačnú adresu a to formou:

1. Slovenská pošta 2. TRIEDA: 2,50 €

Pri tejto forme dopravy je poštovné najlacnejšie. Tovar Vám bude doručený priamo domov Slovenskou poštou do 48 hodín, resp.do 2 pracovných dní od vyexpedovania zásielky z nášho e-shopu. V prípade nezastihnutia obdržíte Oznámenie o uložení zásielky („žltý lístok“), s ktorým si zásielku môžte vyzdvihnúť na Vašej pošte.

Rozdiel medzi 1. a 2 triedou doručenia tovaru nie je v kvalite doručenia, tak ako si mnohí mylne myslia, ale v dĺžke doručenia. Takže, ak Vám doručenie až tak neponáhľa, viete "oželieť" jeden dva dni navyše a ušetriť tak čo najviac na poštovnom, je tento spôsob doručenia vhodný práve pre Vás :) Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 100 Eur, dopravu budete mať ZDARMA.

Príklad:

 • Platba internet bankingom vopred na účet alebo pomocou služby PayPal + doručenie 2. triedou = poštovné 2,50 €
 • Platba formou dobierka 0,70 € + doručenie 2. triedou 2,50 € = poštovné 3,20 €

 

2. Slovenská pošta 1. TRIEDA: 3 €

Pri tejto forme dopravy Vám bude tovar doručený priamo domov Slovenskou poštou do 24 hodín, resp. do 1 pracovného dňa od vyexpedovania zásielky z nášho e-shopu. V prípade nezastihnutia obdržíte Oznámenie o uložení zásielky („žltý lístok“), s ktorým si zásielku môžte vyzdvihnúť na Vašej pošte. Tento spôsob doručenia  je vhodný hlavne pre zákazníkov, ktorí sa nevedia dočkať objednaného tovaru :), alebo potrebujú mať tovar s istotou v rukách do určitého dňa. Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 100 Eur, dopravu budete mať ZDARMA.

Príklad:

 • Platba internet bankingom vopred na účet alebo pomocou služby PayPal + doručenie 1. triedou = poštovné 3 €
 • Platba formou dobierka 0,70 € + doručenie 1. triedou 3 € = poštovné 3,70 €

 

3.  PREPRAVA - KURIÉRSKOU SLUŽBOU: 4,90€

 • KURIÉR - dobierka: platba za tovar prebieha v hotovosti vodičovi kuriérskej služby; vodič Vám vystaví doklad o zaplatení
 • pri nezastihnutí Vás bude kontaktovať prepravná kuriérska firma a dohodne nový termín dodania (už pri objednávke je potrebné, aby kupujúci uviedol funkčný telefonický kontakt, na ktorom bude zastihnuteľný)
 • predávajúci NENESIE zodpovednosť za oneskorenie dodania objednaného tovaru zavineného doručovateľom, za poškodenie zásielky zavinené doručovateľom (prepravnou firmou) a za nesprávne informácie poskytnuté objednávateľom pri objednávke (adresa dodania tovaru, nepravdivé telef. číslo kupujúceho, a pod.)
 • Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 100 Eur, dopravu budete mať ZDARMA.

Príklad:

 • Platba internet bankingom vopred na účet alebo pomocou služby PayPal + doručenie kuriérom = poštovné 3,50 €
 • Platba formou dobierka 0,84 € + doručenie kuriérom 4,90 € = poštovné 5,74 €

 

Balné je už v cene poštovného!

 

DOBIERKA

V prípade, ak si zvolíte platobný spôsob Dobierka, zásielka Vám bude pochopiteľne odoslaná na dobierku ako doporučený list 1. triedy alebo 2. triedy podľa Vášho výberu. Tovar Vám bude doručený priamo domov do 24/ 48 hodín od vyexpedovania zásielky. V prípade nezastihnutia, obdržíte Oznámenie o uložení zásielky („žltý lístok“), s ktorým si zásielku musíte vyzdvihnúť na Vašej pošte do 18 dní. Pre spôsob platby Dobierka je účtovaný expedičný poplatok 0,70 €. To znamená, že cena Vami zvoleného poštovného bude o 0,70 € vyššia.

Príklad:

 • Platba internet bankingom na účet + doručenie 2. triedou = poštovné 2,50 €
 • Platba formou dobierka 0,70 € + doručenie 2. triedou = poštovné 3,20 €

Upozornenie: Je dôležité aby zákazník tovar prebral! Pri neprevzatí dobierky sa tovar vráti odosielateľovi. V takomto prípade nám vznikajú nepokryté náklady na poštovnom a balnom, kedy je zákazník povinný uhradiť tieto náklady vo výške 5 € na účet e-shopu www.ejHa.sk. Výška nákladov za nevyzdvihnutú dobierku zahŕňa náklady na poštovnom smerom ku zákazníkovi, balné, povinný príplatok Slovenskej pošty za doplnkovú službu Dobierka, náklady na spätné doručenie.  V prípade, že Vám nie je doručené oznámenie o uložení zásielky do 7 dní od zrealizovania objednávky, vzniká povinnosť kontaktovať náš e-shop, požiadať o podacie číslo zásielky a následne si prevziať Vašu zásielku na dodacej pošte. Nedoručenie oznámenia o uložení zásielky neoprávňuje zásielku neprevziať. Toto pravidlo je zakotvené aj v našich obchodných podmienkach.

 

3. OSOBNÝ ODBER: ZDARMA

Ste z Bratislavy alebo okolia a máte záujem si Váš tovar vyzdvihnúť osobne? Stačí si pri objednávke vybrať možnosť Osobný odber a stretnúť sa s nami v našom sídle - Bajkalská 9/B, Bratislava, Komplex III. VEŽE. Pri tomto spôsobe doručenia platíte za tovar vopred pred vyzdvihnutím prevodom na účet (napr. internet bankingom) alebo PayPal. Následne nám napíšte e-mail na adresu: objednavky@ejha.sk alebo nám zavolajte na naše t.č. 0902 646 901 kde si upresníme čas stretnutia.

Pri tomto spôsobe doručenia sa neplatí žiaden manipulačný alebo expedičný poplatok.


„Pretože zákazník je ten najdôležitejší.“

X

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Suhlasim