Motto dňa

Vaša myšlienka:

"Dnešok je tým správnym dňom, kedy môžeme milovať, konať a predovšetkým žiť."

- Dalajláma

 

Magazín pre všetky ženy

O NÁS

Vítame Vás v našom e-shope ejHa.sk,

ktorý sa Vám od roku 2013 snaží prinášať tie najúžasnejšie veCiČky a vychytávky, ktoré nikde inde na slovenskom trhu nenájdete :)

Razíme si cestu "Menej je niekedy viac!" :)

Pretože Vám chceme prinášať vždy tie najnovšie vychytávky, nájdete u nás síce menej -> ale o to viac zaujímavejších, výnimočnejších a hlavne naozaj originálnych veCiČiek. A čo je najdôležitejšie - často sa meniaci tovar, ktorý je práve IN! S našimi vychytávkami potešíme naozaj každého - od najmenších po najväčších :)

Všetok tovar predávame v malých množstvách, aby ste sa nemuseli báť, že stretnete niekoho s rovnakým výrobkom, aký ste si vybrali u nás.

Veríme, že si u nás vyberiete ten správny produkt, ktorý Vám prinesie radosť, alebo ten najoriginálnejší darček, s ktorým potešíte Vašich milovaných najbližších.

Záleží nám na Vašej spokojnosti.

Nakoľko chceme dodať objednáný tovar našim zákazníkom čo najrýchlejšie, každý produkt s označením "na sklade" odosielame najneskôr do 24 hodín od objednania tovaru, resp. od prijatia peniažkov na náš účet.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne tovaru neváhajte nás kontaktovať - či už telefonicky na t.č. 0902 646 901 alebo emailom pomocou nášho kontaktného formulára na našej stránke /vpravo dole/.

Sledujte nás aj na našej FB stránke www.facebook.com/ejha.sk, kde vo výnimočné dni máme pre všetkých našich fanúšikov pripravené výnimočné HOT AKCIE :)

Prajeme Vám príjemné nakupovanie a samozrejme budeme radi za každý jeden dotaz, podnet alebo pochvalu od Vás, pretože práve Vy nás zlepšujete a ženiete vpred :)

S pozdravom E-shop Team ejHa.sk

Pretože zákazník je ten najdôležitejší...

X

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Suhlasim