Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).
X
Motto dňa

Vaša myšlienka:

"Dnešok je tým správnym dňom, kedy môžeme milovať, konať a predovšetkým žiť."

- Dalajláma

 

Magazín pre všetky ženy

Ochrana Osobných Údajov

Ochrana osobných údajov

Dôvera zákazníka je pre nás najdôležitejšia. Preto sú Vaše osobné údaje u nás ako pod zámkom a sú dôkladne chránené pred zverejnením a použitím treťou osobou. 

Informačný systém internetového obchodu je registrovaný na úrade pre ochranu osobných údajov pod číslom 201417149

 

Náš internetový obchod ejHa.sk zhromažďuje a spracováva spotrebiteľom poskytnuté osobné údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov 428/2002 Z. z.v znení neskorších predpisov. Týmto sa zaväzujeme, že neposkytneme žiadne osobné údaje a ani žiadne ďalšie informácie o našich zákazníkoch tretej strane. Výnimkou sú osobné údaje spotrebiteľa nutné na doručenie tovaru, poskytnuté prepravcovi. Spotrebiteľ používaním tohto internetového obchodu súhlasí so zhromažďovaním a používaním informácií o sebe a uskutočňovaných nákupoch pre potreby internetového obchodu.

Vyplnením objednávacieho formulára pri záväznej objednávke dávate súhlas s použitím, spracovaním a uložením Vašich osobných údajov do našej databázy. Tento súhlas udeľuje zákazník predávajúcemu na dobu neurčitú a teda: odoslaním objednávky objednávateľ poskytuje sprostredkovateľovi v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov svoje osobné údajov uvedené v objednávke za účelom vybavenia objednávky a dodania tovaru, a to na dobu nevyhnutú na plnenie zmluvy sprostredkovateľom. V prípade samostatnej registrácie bez objednávky udeľuje zákazník súhlas so spracovaním jeho osobných údajov v súlade so spomínaným zákonom. Poskytnutie osobných údajov objednávateľom je dobrovoľné. Objednávateľ má právo svoj súhlas odvolať a to písomnou formou na adresu sídla sprostredkovateľa a ďalej práva podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z., v znení neskorších predpisov t.j. predovšetkým právo na informácie o stave spracúvania svojich osobných údajov, právo na odpis osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania, právo na opravu nesprávnych alebo neaktuálnych osobných údajov v priebehu spracúvania, právo na likvidáciu osobných údajov, ak bol splnený účel ich spracúvania, právo na základe bezplatnej písomnej žiadosti namietať voči využívaniu svojich osobných údajov na marketingové účely.

Likvidácia osobných údajov

Získané osobné údaje uchovávame v zmysle § 13 ods. 3 písm. a) zákona č. 428/202 Z.z. kde archívne lehoty vychádzajú zo zákona č. 108/2002 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov a zo zákona č. 431/2000 Z.z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov. Likvidácia údajov bude vykonaná v súlade s predpismi podľa platnej legislatívy SR. Samozrejme, ak nám poskytnete Vaše osobné údaje, tieto informácie môžte kedykoľvek zmeniť alebo odstrániť. Stačí nám iba zatelefonovať alebo zaslať e-mail na adresu objednávky@ejha.sk a situáciu ľahko vyriešime.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie :)

S pozdravom, E-shop Team ejHa.sk