Motto dňa

Vaša myšlienka:

"Dnešok je tým správnym dňom, kedy môžeme milovať, konať a predovšetkým žiť."

- Dalajláma

 

Magazín pre všetky ženy

Možnosti Platby

Možnosti platby

 

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi príjemné a pohodlné.

Vďaka nášmu internetovému obchodu ušetríte čas, zoženiete originálne veCičky, skvelé a originálne darčeky, potešíme Vás príjemnými cenami, nízkym poštovným... V tejto sekcii nájdete informácie o spôsoboch platby za Váš tovar, o ich výhodách a bezpečnosti.

1. PLATBA PREVODOM NA BANKOVÝ ÚČET - INTERNET BANKING

Vďaka skvelému internet bankingu môžete Vašu objednávku uhradiť prevodom ihneď po jej vytvorení z pohodlia domova a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. 

Údaje k platbe Vám budú zaslané v emaili potvrdzujúcom prijatie objednávky. Ako variabilný symbol uvádzajte číslo objednávky (tiež spomenuté v potvrdzujúcom e-maily). Faktúra o úhrade Vám bude zaslaná obratom po obdržaní peňazí na náš účet ako PDF príloha na Vašu e-mail adresu. Ihneď po prijatí úhrady Vám bude objednávka expedovaná.

  • Výhody: Pohodlnosť a bezpečnosť transakcie - bezpečnosť je garantovaná Vašou bankou.
  • Nevýhody: Rýchlosť - tovar Vám môže byť vyexpedovaný až po prijatí Vašej platby na náš účet, čo môže niekedy trvať aj viac pracovných dní. Ak Vám však obdržanie tovaru až tak neponáhľa a nechcete platiť zbytočne ďalšie poplatky za doručenie ako napr. pri dobierke, je toto ten správny spôsob platby pre Vás.

Bankové spojenie: 2700430852/8330
Variabilný symbol: číslo objednávky (nájdete ho v potvrdzujúcom e-maily)

 

2. DOBIERKA

Zákazník zaplatí za tovar a poštovné až pri prevzatí na pošte. Tovar na dobierku odosielame najneskôr do 2 pracovných dní od záväzného objednania, zvyčajne však do 24 hodín. Zásielka Vám bude doručená priamo domov, preto je vhodné mať pripravenú hotovosť. V prípade nezastihnutia, obdržíte Oznámenie o uložení zásielky („žltý lístok“), s ktorým si zásielku musíte vyzdvihnúť na Vašej pošte do 18 dní.

  • Výhody: Rýchlosť - objednávka je vyexpedovaná najneskôr do 2 pracovných dní, zvyčajne však už do 24 hodín od dokončenia Vašej objednávky.
  • Nevýhody: Cena - najdrahší spôsob dodania tovaru po kuriérovi. Poštovné sa Vám navýši o poplatok Slovenskej pošty za doplnkovú službu "Dobierka" o 0,70 €. Príklad:
  1. Platba internet bankingom na účet + doručenie 2. triedou = poštovné 2,50 €
  2. Platba formou dobierka 0,70 € + doručenie 2. triedou = poštovné 3,20 €

Upozornenie: Je dôležité aby zákazník tovar prebral! Pri neprevzatí dobierky sa tovar vráti odosielateľovi. V takomto prípade nám vznikajú nepokryté náklady na poštovnom a balnom, kedy je zákazník povinný uhradiť tieto náklady vo výške 5 € na účet e-shopu www.ejHa.sk. Výška nákladov za nevyzdvihnutú dobierku zahŕňa náklady na poštovnom smerom ku zákazníkovi, balné, povinný príplatok Slovenskej pošty za doplnkovú službu Dobierka, náklady na spätné doručenie. Toto pravidlo je zakotvené aj v našich obchodných podmienkach.

 

3. PLATBA PAYPAL

Pre majiteľov účtu PayPal ponúkame aj túto bezpečnú formu platby za Vašu objednávku. Platba pomocou služby PayPal je samozrejme bezplatná. 

 

V najbližšej dobe sa Vám budeme snažiť rozšíriť možnosti o ďalšie obľúbené formy platieb napr. pomocou platobnej karty.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie :)

 

„Pretože zákazník je ten najdôležitejší.“

 

 

 

 

 

 

 

 

X

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Suhlasim